Biuro Projektowo-Konsultingowe IGNEUS

tel./fax. +54 413 24 65/tel. kom. 797 989 537

Urządzenia do spalania odpadów
Proszę o kontakt jestem zainteresowany ofertą

Oświadczam, że wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Oświadczam, że wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: imienia, nazwiska, nazwy firmy oraz adresu poczty elektronicznej przez Biuro Projektowo-Konsultingowe z siedzibą w Włocławeku ul. Parkowa 28 w celach marketingowych tej firmy związanych z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst pierwotny Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm., tekst jednolity Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926 - dalej Ustawa).

O firmie

Szanowni Państwo

Specjalizujemy się w doradztwie technicznym oraz projektowaniu instalacji do spalania odpadów oraz biomasy pochodzących z różnych gałęzi gospodarki.

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w przygotowaniu założeń wstępnych, koncepcji i analiz a także programów funkcjonalno-użytkowych i projektów budowlanych instalacji do termicznego przekształcania odpadów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w realizacji spalarni odpadów prowadzimy również nadzory inwestorskie oraz doradztwo inwestycyjne.

Jako jedni z nielicznych oferujemy swoje usługi w realizacji bardzo specyficznych realizacji np. budowie spopielarni zwłok zwierząt domowych wymagających znajomości prawa weterynaryjnego oraz specyfiki samego procesu kremacji.

W swojej ofercie mamy również bogaty wybór piecy kremacyjnych firmy Matthews Todaysure Ltd. której jesteśmy przedstawicielem.

mgr inż. Zbigniew Czaja